LEERZAAM ATELIER

Twee nieuwe stagiaires die we mogen begeleiden brengen we deze week graag even onder de aandacht. We zetten ons graag in voor het vormgeven van een duurzame toekomst, niet alleen door het ontwerpen van toekomstbestendige gebouwen, maar ook door het begeleiden van studenten die kennis willen maken met architectuur. Wij verwelkomen twee nieuwe stagiaires, Bas en Tessa, die zich bij ons team voegen voor een periode van 20 weken.

Als erkend leerbedrijf hecht JOUS veel waarde aan het delen van kennis en ervaring met de toekomstige generatie. Door samen te werken met opleidingsinstituten, verbreden we ook onze eigen kennis en dragen we bij aan de ontwikkeling van jong talent. We nodigen u uit om Bas en Tessa beter te leren kennen door een bezoek te brengen aan de ‘Ons Team‘ pagina op onze website, waar zij zichzelf graag aan u voorstellen.